Dünyadaki En Küçük İHA Jammer: Mini İHA Savar Çanta

Uzun Mesafe Etkili En Küçük İHA Savar Jammer

Bugüne kadar üretilen tüm İHA savar jammer cihazları hem boyut hem de ağırlık olarak çok yüksekti, ancak yeni üretilen bu mini İHA savar çanta tüm bu alışkanlıkları yok edeceğe benziyor.

İşte Mini İHA Savar Çanta:Mini İHA Savar Çanta Jammer

Dünyanın en küçük İHA savar çantası; ek ünite, antenler, batarya vb. hiçbir şeye gerek duymadan onbinlerce dolarlık cihazların ayrıntılı donanımları ile yaptığı işi sadece tek başına yapabiliyor.

İHA Jammer ünitesi, antenleri ve bataryası içerisinde olan bu çanta, sadece 30 cm boyunda ve 4 kg ağırlığında!

Boyuna ve ağırlığına aldanmayın çünkü bu mini İHA jammer tam 1,5 km mesafeye kadar insansız hava araçlarını etkisiz hale getirebiliyor.

Kumanda, GPS, Wi-Fi ve Kamera yayınlarının tamamını uzun mesafeden bloke eden bu mini İHA savar çanta izinsiz uçuş yapan insansız hava araçlarının düşmesini sağlıyor.Daha Küçüğü Yok. İşte En küçük İHA Savar Çanta

Dahili şarjlı bataryası ile 1 saate kadar çalışabilen bu çantanın bataryası ise beraberindeki şarj cihazı ile kolayca şarj edilebiliyor. Şarja takılı durumdayken de cihazı kesintisiz kullanmak mümkün.

Küçük boyutları, hafif olması, ek ünitelere gereksinim duymaması gibi ergonomik özellikleriyle taşıma ve kullanma kolaylığı sağlayan bu mini İHA savar, pek çok kurum ve kuruluşun ihtiyacını ekonomik ve etkili bir biçimde karşılayacağa benziyor.

Mini İHA Savar Çanta Jammer Nerede Satılıyor?

Ulusal Savunma tarafından özel olarak üretilen bu cihazı www.jammer.gen.tr adresinde görebilir ve sipariş verebilirsiniz.

Dünyadaki En Küçük İHA Jammer: Mini İHA Savar Çanta” için 4.055 yorum